خرید و فروش ماهی زینتی

محل خرید و فروش محصولات، سکه ها و ... بین بازیکنان

خرید و فروش ماهی زینتی

پستتوسط rayanak2 » يکشنبه 3. ژوئن 2012, 18:16

دوستان عزیز حواستون باشه یه سری آدم با چند تا اکانت میخان بازار ماهی زینتی رو پایین بکشن .
خواهشا دیگه ماهی تو بازی نزارین . اگرم میخاین ماهی بزارید فقط همون قیمتای قبلی از 400 تا 450 .

حواستون رو جمع کنین از ما گفتن بود .
من که الان چند وقته که ماهی هامو نگه میدارم و اصلا نمیفروشمشون .

شما هم نظراتتون رو بگید .
با تشکر .
rayanak2

تاريخ عضويت: جمعه 17. فبريه 2012, 12:14

Re: خرید و فروش ماهی زینتی

پستتوسط fereshteh » يکشنبه 3. ژوئن 2012, 18:51

همون ماهی های تو کلبه رو میگین دیگه آره :arrow: :arrow:
تصوير
مزرعه *joOjoO*
fereshteh

تاريخ عضويت: دوشنبه 14. مه 2012, 16:18

پستتوسط huzan » يکشنبه 3. ژوئن 2012, 19:17

اوهوم منم دو هفته ای میشه دیگه ماهیامو نفروختم حتی با قرارداد :(
huzan

تاريخ عضويت: جمعه 16. دسامبر 2011, 14:22

پستتوسط rayanak2 » يکشنبه 3. ژوئن 2012, 19:39

درسته.
من که قصد ندارم وقتی سه تا مکمل ماهی رو با اون قیمت میدم به خورد این ماهی ها بدم . بعدشم واسه ساخت این پرورشگاه ماهی 10000 پولک خرج کردم حالا بیام ماهی هامو به صورت مجانی تو بازار بفروشم .

شما فقط ماهی هاتون رو به همون مشتری های پایین مزرعه بدید کافیه . پول خوبی میدن . این خیلی بهتر از اینکه مفت به یه سری آدم متقلب ماهی هاتون رو بفروشید

باز از ما گفتن بود .
rayanak2

پستتوسط mahbub » يکشنبه 3. ژوئن 2012, 20:54

اره منم به مشتری های پایین مزرعه میفروشم فقط
کلا بازار همه چی خراب شده نه فقط ماهی
دیگه نمیشه چیزیو بزاری تو بازار اصلا فروش نمیره
mahbub

تاريخ عضويت: شنبه 7. ژانويه 2012, 22:18

پستتوسط mohsen.support » يکشنبه 3. ژوئن 2012, 21:44

rayanak2 نوشته است:درسته.
من که قصد ندارم وقتی سه تا مکمل ماهی رو با اون قیمت میدم به خورد این ماهی ها بدم . بعدشم واسه ساخت این پرورشگاه ماهی 10000 پولک خرج کردم حالا بیام ماهی هامو به صورت مجانی تو بازار بفروشم .

شما فقط ماهی هاتون رو به همون مشتری های پایین مزرعه بدید کافیه . پول خوبی میدن . این خیلی بهتر از اینکه مفت به یه سری آدم متقلب ماهی هاتون رو بفروشید

باز از ما گفتن بود .

متقلب یعنی چی؟ یعنی ارزون بخریم متقلب هستیم؟!!!
چرا تخم مرغ قیمتش پایین اومده حرفی نزدین!
ماهی با قیمت 300 خریدارم!!!!!
نماد کاربر
mohsen.support

تاريخ عضويت: يکشنبه 29. ژانويه 2012, 20:03

پستتوسط rayanak2 » دوشنبه 4. ژوئن 2012, 01:51

من نمیدونم شما از کدام گروه هستید ولی یه چیزی خیلی مشخصه .
یه سری افراد که بالای جدول هستند وقتی میان به صورت هماهنگ و کاملا ضایع ماهی های 450 پولکی رو تو بازار میزارن 350 پولک با تعداد بالا که کسی قدرت خرید این همه ماهی رو نداره منظورشون چیه ؟؟؟؟
شما به این جور افراد میگید فداکار ؟؟؟؟؟ مشخصه دیگه . وقتی کل قیمت یه مرتبه بیاد پایین بعد شما مجبور باشی ماهی رو 300 پولک از بقیه افراد بخری بعد یه مرتبه همه ماهی های بازار رو جمع کنی و قیمت 450 بزاری . چی میشه به شما گفت . من لفظ دیگه ای سراغ ندارم .
خیلی تابلو کار میکنن .
ببن چقدر ضایع حدود 500 تا ماهی رو با قیمت 350 گذاشتن تو بازار .
البته منظورم کسایی که این کار رو میکنن . نمیدونم شما هم جزو این گروه هستین یا نه ؟؟؟؟

واسه تخم مرغ هم همین اتفاق چند وقت پیش افتاد. حالا دوباره داره تکرار میشه و افراد متقلب بازار تخم مرغ به صورت نامحسوس عمل میکنن . البته اونا هم بعضا تخم مرغ رو 3000 تا 3000 تا میزارن با قیمت 17 پولک . یه موقعی بود التماس میکردیم تخم مرغ رو بهمون 25 نمیدادن . حالا برو تخم مرغ رو 15.50 بهت التماس میکنن بیا بخر .
rayanak2

پستتوسط mohsen.support » دوشنبه 4. ژوئن 2012, 13:11

من نمیدونم شما از کدام گروه هستید ولی یه چیزی خیلی مشخصه .<<<< گروه !!!!!!!!!!!!! چی مشخصه؟؟؟؟؟؟؟
یه سری افراد که بالای جدول هستند وقتی میان به صورت هماهنگ و کاملا ضایع ماهی های 450 پولکی رو تو بازار میزارن 350 پولک با تعداد بالا که کسی قدرت خرید این همه ماهی رو نداره منظورشون چیه ؟؟؟؟<<<<ببین اوناییکه رده بالا هستن شاید نیاز به پولک داشته باشن و جنس رو زیر قیمت میزارن برا فروش//منظور خاصی نداره// جنس خودشه دوست داره 1000 تا 1000 تا بزاره // من الان خودم حدود 10000 تا تخم مرغ دارم به کسی ربط نداره چنتا چنتا میخوام بزارم بازار و با چه قیمتی
شما به این جور افراد میگید فداکار ؟؟؟؟؟ مشخصه دیگه . وقتی کل قیمت یه مرتبه بیاد پایین بعد شما مجبور باشی ماهی رو 300 پولک از بقیه افراد بخری <<<<البته به نفع من هم شده چون پرورشگاه ماهی ندارم و کلی انبار کردم با قیمت 310 تا 330بعد یه مرتبه همه ماهی های بازار رو جمع کنی و قیمت 450 بزاری . چی میشه به شما گفت . من لفظ دیگه ای سراغ ندارم .<<<<این یعنی زرنگی یا احتکار // من خودمم تو کارانبار جنس هستم هر وقت گرون شد میدم بازار :lol:
خیلی تابلو کار میکنن .<<<<؟؟؟؟؟!!!!!!
ببن چقدر ضایع حدود 500 تا ماهی رو با قیمت 350 گذاشتن تو بازار . <<<<اصلا هم ضایع نیست
البته منظورم کسایی که این کار رو میکنن . نمیدونم شما هم جزو این گروه هستین یا نه ؟؟؟؟<<<<تا اونجاییکه من اونا رو میشناسم آدمای خوبی هستن و اهل باند بازی نیستن

واسه تخم مرغ هم همین اتفاق چند وقت پیش افتاد. حالا دوباره داره تکرار میشه و افراد متقلب بازار تخم مرغ به صورت نامحسوس عمل میکنن . البته اونا هم بعضا تخم مرغ رو 3000 تا 3000 تا میزارن با قیمت 17 پولک . یه موقعی بود التماس میکردیم تخم مرغ رو بهمون 25 نمیدادن . حالا برو تخم مرغ رو 15.50 بهت التماس میکنن بیا بخر .<<<<ببین هر تخم مرغ 6 پولک هزینه داره تا تولید بشه // پس اگه به 10 پولک هم برسه 4 پولک سود داره//تازه شم کلی امتیاز داره // حالا اون افرادی که پرورش ماهی دارن چی نه امتیاز داره نه پولک درست درمون/// من برا فروش تخم مرغ به کسی التماس نمیکنم البته بقیه رو نمیدونم
نماد کاربر
mohsen.support

تاريخ عضويت: يکشنبه 29. ژانويه 2012, 20:03

پستتوسط NOD32 » دوشنبه 4. ژوئن 2012, 14:11

هاهاهاها

اینجا آرش را کم داره

کجایی پک یادت بخیر :دی
NOD32

تاريخ عضويت: شنبه 31. دسامبر 2011, 16:25

بازگشت به مرکز داد و ستد سرور 1

چه کسي حاضر است ؟