تقلب!!!!!!!!!!!!

نظرات و پیشنهاداتی را که باعث بهتر شدن بازی می شود را در این قسمت مطرح کنید.
توجه! پیشنهادات شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این نکته را در نظر داشته باشید که ما نمی توانیم تمامی پیشنهادات را در بازی اعمال کنیم.

تقلب!!!!!!!!!!!!

پستتوسط Mays » جمعه 27. ژانويه 2012, 22:22

ساپورت جونم اقا این تعریفتون رو از تقلب شفاف کنید لطفا
الان من شریک دارم سکه بهش دادم 300 پولک اخره مفت به شرطی که مزرعه رو که گسترش داد به من محصول ارزون بده!!! خوب این معامله هست ولی الان طبق تعریف شما از بازی که میگید نزدیک بازار باشه قیمت ها، تقلب حساب میشه؟!!!
من مخالف تقلبم و میگم سازندگان بازی هم باید پول در بیارن از این بازی قشنگ ولی نه باید تندروی کرد و نه باید بیخیال شد!
ولی دیگه معامله که تقلب حساب نمیشه!!!!
Mays

تاريخ عضويت: پنج شنبه 22. دسامبر 2011, 11:24

Re: تقلب!!!!!!!!!!!!

پستتوسط mohamed » جمعه 27. ژانويه 2012, 22:53

شما هم جای مدیریت و مسئولین بازی بودید همین کار رو میکردید
1.چون مثلا همه مثل شما 1 اکانت ندارند که...
در ایران بیشتر ISP ها از IP مشترک استفاده میکنند،همین امر مشکل ایجاد میکنه،مثلا 1 نفر 2 اکانت ایجاد میکنه و از یه اکانت به عنوان کمکی اکانت دیگر استفاده میکنه،مثلا سکه به قیمت ارزان یا .... به اکانتاش میده...خب این امر تقلب محصوب میشه
2.خب مثلا موارد این چنینی رو که مدیریت نمیتونه تک تک بررسی کنه و از افراد متقلب اطلاع پیدا کنه...شما هم حق بدید..
کاربران محترم،هرگونه مشکل یا سوالی داشتید لطفا در انجمن مربوطه مطرح نمایید یا اینکه به من پیغام خصوصی دهید
mohamed

تاريخ عضويت: پنج شنبه 17. نوامبر 2011, 23:49

پستتوسط as_ja882 » جمعه 27. ژانويه 2012, 23:20

خب من داداشمم با کامپیوتره من اکانت داره خودمم دارم.اینم تقلب حساب میشه؟
as_ja882

تاريخ عضويت: شنبه 12. نوامبر 2011, 01:56

پستتوسط navid1378 » جمعه 27. ژانويه 2012, 23:36

اگه با قیمت خیلی کم به هم محصول بدید تقلب حساب میشه
دوست داشتن هميشه گـــفتن نيست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه
navid1378

تاريخ عضويت: پنج شنبه 1. دسامبر 2011, 12:30

پستتوسط mohamed » شنبه 28. ژانويه 2012, 00:04

برای اطمینان بیشتر از طریق آدرس:
http://moneyscript.net/upjers/
یه تیکت ایجاد کنید و موضوع رو مطرح کنید تا با هماهنگی مدیر باشه و مشکلی پیش نیاد
کاربران محترم،هرگونه مشکل یا سوالی داشتید لطفا در انجمن مربوطه مطرح نمایید یا اینکه به من پیغام خصوصی دهید
mohamed

تاريخ عضويت: پنج شنبه 17. نوامبر 2011, 23:49

پستتوسط Mays » شنبه 28. ژانويه 2012, 01:03

ببینید اگه کسی این همه حوصله داره که با 10تا اکانت بازی کنه خوش به حالش ولی به هر حال این بازیه مدرسه که نیست که مثلا من به خواهرم سکه با حداقل میدم و این طبیعیه یا شریک دارم من خوراک ماهی میدم اون ماهی ارزون میده و کلی این مدلی حالا این که دلیل تقلب نمیشه ای بابا یکم وقت بدید بازیکنا زیاد بشن من خودم دیشب برا 2تا داداش دعوت کردم و اکانت باز کردم براشون یا اصلا خودم که خواهرمم هست و هر دو حساب ویژه داریم و از این نمونه ها هست و حالا اگر IP یکی باشه تقلبه؟
به جای قوانین سخت اگر بزارید بازیکنان زیاد بشن سایت هم درامدش زیاد میشه، فکر نمیکنم بازیکنای زیادی باشن که تقلب بکنن، یه اکانت هم بعد یه مدت خسته کننده میشه هی رسیدن بهش چه برسه به 3تا 4تا
Mays

پستتوسط support » شنبه 28. ژانويه 2012, 01:16

سلام.
خیلی از بازیکنان در این مورد با ما تماس گرفتن و در مورد اطلاعیه اخطار تقلب پرسیدن.

این یک اطلاعیه بود که برای کلیه بازیکنان فرستاده شد. علتش هم این هست که با گزارشاتی که از سوی خود بازیکنان داده شده متوجه شدیم که بعضی از بازیکنان از چند اکانت استفاده می کنن و در بسیاری از موارد در یک اکانت محصولات رو تولید و با قیمت پایین و غیر واقعی به اکانت دیگر می فرستن و از این طریق امتیاز و پول نقدشون رو افزایش می دهند که این خلاف قانون هست.
بعضا این افراد در رتبه های بالای بازی هم قرار دارند. از این رو اگر شما بازیکنان محترم هم متوجه بشین که رقیب شما که امتیازش بالاتر از شما هست و با تقلب به چنین امتیازی رسیده است، از ما به عنوان تیم مدیریت بازی انتظار دارین با چنین بازیکنانی برخورد کنیم.
ما به تعدادی از چنین بازیکنان متخلف به صورت موردی اطلاع دادیم تا اکانت های اضافی خود را ببندن و از این پس از چنین شیوه هایی در بازی استفاده نکنن تا حقوق سایر بازیکنان را که ساعت ها وقت خود را صرف این بازی برای رسیدن به رتبه های بالا می کنند، ضایع نکنند.
تا به امروز بیش از 10000 بازیکن در مزرعه رایگان من(نسخه فارسی) ثبت نام کرده اند که از این تعداد اکانت بیش از 300 بازیکن به علت تخلف یا تقلب مسدود شده است.
تیم مدیریت بازی در ایران یا براساس گزارشات دریافتی از سایر بازیکنان و یا به صورت تصادفی اکانت بازیکنان را بررسی و در صورت وجود تخلف مسدود خواهد کرد.ضمن اینکه مسئولین فنی بازی در آلمان نیز چنین مواردی را مرتبا بررسی و پیگیری می کنند.

بسیاری از بازیکنان سوال پرسیدند که ما چند نفر هستیم که از یک کامپیوتر برای بازی کردن استفاده می کنیم. آیا اکانت ما هم مسدود می شود؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در صورتی که مبادلات محصول شما از قیمت های منطقی پیروی کند، خیر.
ولی اگر مثلا بازیکنی از طریق قرارداد قصد فروس تخم مرغ با قیمت 5 پولک را داشته باشد (در حالی که قیمت آن در بازار 30 پولک هست)، این مورد می تواند نشانه ای از تقلب در بازی باشد. هر چند ما در بررسی های مان به پارامتر های مختلف دیگر توجه می کنیم و به علت مسائل امنیتی امکان توضیحات بیشتر در این زمینه وجود ندارد.
مطمئن باشید که ما برای مسدود کردن اکانت بازیکنان متخلف تنها به IP مشابه یا مبلغ قرارداد ها اکتفا نمی کنیم. چندین پارامتر دیگه وجود داره که مشخص می کنه بازیکن متقلبه یا خیر!

امیدواریم که همه بازیکنان با صداقت و دوستی بازی کنند و از آن لذت ببرند.
لدت بازی مزرعه داری تلاش و کوشش برای رسیدن به مراحل بالاتر و استفاده از امکانات بازی هست. وگرنه تقلب در بازی هیچ لذتی برای بازیکن نخواهد داشت. ;)
شاد و موفق باشید ;)
نماد کاربر
support
Administrator

تاريخ عضويت: شنبه 18. ژوئن 2011, 11:55

پستتوسط Mays » شنبه 28. ژانويه 2012, 01:27

ممنون از توضیح خیلی کاملتون
البته من محض احتیاط یه تیکت هم به توصیه محمد باز کردم که دیگه خیالم راحت باشه
بازم ممنون
Mays

Re: تقلب!!!!!!!!!!!!مزرعه رایگان من

پستتوسط mojtaba58 » شنبه 28. ژانويه 2012, 01:46

ببینید این حرف من و شاید خیلی های دیگه هم باشه
دوستمون راست میگه آخه شاید بعضیها (چه عرض کنم باور کنین 70 درصد کاربرا) دوست و اقوام زیادی به این بازی دعوت کردن و نیت همه هم لذت بردن و کل کل کردن دوستانه و خانوادگی با همدیگه هست حالا ساپورت جان این اطلاعیه شما باعث نگرانی خیلیا شده که شاید محبوبیت این بازی رو کمتر از قبل کنه ( البته خدا نکنه)
امیدوارم برای جلوگیری از تقلب در بازی راهکارهای بهتر و اطلاع رسانی شفاف تر و بهتری داشته باشین
ارادتمند همه دوستان مزرعه رایگان من
مجتبی 32 ساله
mojtaba58

تاريخ عضويت: دوشنبه 19. دسامبر 2011, 11:49

پستتوسط farmer.s » يکشنبه 29. ژانويه 2012, 12:54

چجوری تیکت بفرستیم؟ :?:
farmer.s

تاريخ عضويت: يکشنبه 18. دسامبر 2011, 12:55

بعدي

بازگشت به نظرات و پیشنهادات

چه کسي حاضر است ؟